20 років з любов'ю до Вас!
Доставка квітів по всьому світу
+380 (352) 52 53 57, +380 (97) 058 95 94 пн-пт: 8.00-20.00, нд: 8.00-18.00
Сьогодні: Субота, 20 Квітня 2024    Іменини святкують: Данило
Троянди завжди розкажуть про ваші почуття - великий асортимент свіжих троянд з України та Еквадору

Галереї

Новини

14.09.2009

Бенефіс Наталії Басараб

З 1 до 20 серпня цього року в картинній галереї тернопільської обласної організації Національної спілки художників України з грандіозним успіхом пройшла персональна виставка видатної тернопільської художниці Наталії Басараб.

На виставці було представлено декілька десятків картин художниці. Всі вони намальовані в цікавому і популярному нині стилі . Вона не відносить свою творчість до жодного мистецького напрямку, хоча вважає себе прихильницею реалізму, шанувальницею лінії та образу. У творчому здобутку художниці реалізм тісно переплітається з імпресіонізмом. Пані Наталя має свій, особливий «почерк», за яким її картини впізнають сотні шанувальників не лише в Україні, а й за кордоном. Її сміливий, розмитий стиль продиктований нинішньою епохою.

Переважна більшість представлених на персональній виставці робіт – нові. На полотнах художниці багато архітектурних памяток, вулиці Тернополя, Львова, Луцька, Києва, Парижа... Особливі її чорно-білі полотна - стильні, загадкові, ніби фотографії з старовинних альбомів.

А ще – море квітів. Волошки, маки, незабудки, піони, конвалії... від кожної картини віє справді флористичною насолодою, особливим відчуттям гармонії з природою.

Відрадно відмітити, як правдиво пані Наталя малює іриси... Її серія «Країна ірисів» зачаровує, викликавши неймовірну гаму почуттів. Тут не тільки вже відомі всім ірисолюбам сорти, що майстерно «влаштувались» на полотнищах художниці, як от «Болд Фешен» чи «Сейбл Найт», а й зовсім нові, розкішні «Декаденс», «Сизокрилий Птах» чи «Привіт З України».

 

Виставка закінчилась, та залишились надзвичайні спогади і... очікування нового бенефісу видатної художниці.